Ocena Radnej pani Małgorzaty Musiałowskiej i Sekretarza pana W. Andrzejewskiego

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Gość 28-09-18 19:28

Pani M. Musiałowska
Zablokowała w ubiegłą sobotę na FB autorom postów i komentarzy dostęp do ich objętych prawem autorskim dorobku intelektualnego i wbrew ich prawu do dostępu do informacji publicznej o osobie publicznej jaką jest kandydat na Wójta, czym obnażyła na starcie wyborczej walki swój przyszły sposób postępowania jaki zamierza Nam prezentować przez przyszłe pięć lat. Czy warto pozwolić takiej osobie na kandydata na zmuszanie Nas do donoszenia do prokuratury. Czy tak powinien funkcjonować funkcjonariusz publiczny. No nie tak jej nie wolno było postąpić. Jednak tak postąpiła. I nie mam już do chwili obecnej dostępu do swoich komentarzy i postów opisujących kandydata informacjami na jej temat. Nie mogę odpowiedzieć na ewentualne pytania lub zamieszczane pod nimi posty nawiązujące do moich zamieszczonych na profilu kandydatki treści, przez co nie jestem w stanie się o tym dowiedzieć i móc odpowiedzieć. Za taki czyn wypada w poniedziałek złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa wyborczego, przez ww. radną i kandydatkę na Wójta. To jednak jest wybór dokonany świadomie przez panią Małgorzatę Musiałowską. Mnie nie pozostawiła innej możliwości prawnego dochodzenia swoich praw.
Sekretarz Pan Andrzejewski
Jeżeli wygra wybory wieloletni następca, byłego rzetelnego wojskowego pana Wanickiego Sekretarz Gminy pan Wojciech Andrzejewski, to nic się dla jego wyborców nie zmieni. Najwyżej grozi Nam inkubator.

Dobrze by się stało, gdyby żadna ze zgłoszonych kandydatur nie uzyskała wymaganej ilości głosów.

Przewidywany powód nie rozstrzygnięcia wyborów - niska frekwencja, jako wyraz publicznego niezadowolenia jednak Bledzewiakom nie grozi.

Taki sąd wynika ze zbyt nisko zawieszonej poprzeczki przez komitety wyborcze których reprezentujące je twarze są bardzo słabymi kandydaturami w zakresie dotyczącym walorów moralnych jak i braku należytego dorobku, jako zasadniczej pożądanej ale brakującej im cechy - właściwie rozumianego w społeczności gminy zaufania publicznego.

Na podstawie moich obserwacji i doświadczeń życiowych, moim skromnym zdaniem, żaden z kandydujących, mimo posiadania w okresie przedwyborczym możliwości wykazania się jako np. organizator pracy urzędu - Sekretarz , rzetelnie i sumiennie wypełniający obowiązki Radny, czy też wzorowy Sołtys, jak dotąd nie zaprezentowali do oceny takich faktów jako niepodważalnych ważnych dla Gminy umiejętności i cech mogących, we mnie sprawić pozytywne mocne przekonanie, że otrzymałem właściwą możliwość dokonania wyboru.

Szanowni Państwo nie wybiera się na Wójta osób, które nie rzetelnie piszą miesięczne sprawozdania lub systematyczne występowanie takich faktów w życiu publicznym tolerują.

Kandydaci mieli okazję zaprezentowania wysiłku dla usprawnienia choćby przez właściwe zaangażowanie się społeczne i obywatelskie składające się na wkład dla ulepszenia działania Naszego Urzędu, Naszej Samorządności, w którego strukturach obecnie walczą o Nasze głosy dla funkcji, którą pragną teraz zdobyć lecz nie Nasze wsparcie, bo nie widziałem podejmowania z ich strony działań mogących na nich przez kilka lat wstecz - wcześniej zwrócić nasze oczy oczy wyborców. Brak w kandydatach oznak udowadniania przez nich chęci do włożenia dla Nas wysiłku do solidnej empatycznej pracy wykazując tym samym jak bardzo pragną się poświecić dla wyborców dla ziemi Bledzewskiej.

Dowodów oceny pracy poza oceną niedostateczną pana Sekretarza innych pozytywnych = brak.

Wystarczy obejrzeć na BIP urzędu Gminy Bledzew podpisane sprawozdania radnych lub sporządzone i wykonane sprawozdania po tzw. "łepku" przez pana Leszka Zimnego wieloletniego Wójta Bledzewa, by się przekonać, że dzieci w szkole gimnazjalnej, wykazują więcej ambicji poprzez właściwe wykonanie pisemnych prac. Można by, rzec, że jaki Pan taki jest kram.

Okazjonalne zdobywanie przez Nasze dzieci wiedzy stanowić może motywację, co do kierunku ich przyszłej pracy. Ale muszą mieć na to właściwe przykłady w śród dorosłych.

Właściwej "iskry" i stosownego ludzkiego wyczucia,po oddaleniu się petenta od tych osób, kandydaci samodzielnie w sposób właściwy, nigdy do tzw. dna lub do choćby przyzwoitego poziomu nie załatwiali Naszych spraw więc jest to istotny dowód na nie posiadanie przez kandydatów właściwych cech na radnych lub wójta.

Żenadą jest choćby jako przykład taki fakt, że radni poprzedniej i obecnej kadencji nie dostarczyli Naszej społeczności choćby jednego godnego do naśladowania i pozostawienia na następną kadencję właściwie przygotowanego samorządowego kandydata na radnego lub urzędnika dla zapewnienia Naszej lokalnej społeczności wdzięcznej służby Niepodległej

Pozdrawiam
Szanownych Państwa

Odpowiedz Cytuj
Stary Prezes 12-10-18 19:16

Pismo powyżej wyjaśnia kiedy w zaistniałej sytuacji radni nie powinni procedować tak zwołanej sesji . prezes RIO wyjaśnia dlaczego i co byłby zmuszony poddać pod głosowanie komisji RIO, gdyby rada ... uchwaliła nowy budżet. Ale jest w tym piśmie szanowni państwo wyrażona jednoznacznie, bardzo ważna myśl wskazująca ze takie postępowanie radnych wówczas i obecnie choć narusza prawo to tylko w tym jednym przypadku nie powoduje ze podjęta uchwała byłaby nieważna. czy Radna o tym wiedziała, czy nie wiedziała, gdy podnosiła rękę do góry podczas głosowania w naszym imieniu. czy godnie reprezentowała wyborców. Możecie teraz sami Państwo ocenić. Ja wiedziałem, że radni postępują niezgodnie z prawem miejscowym = łamią prawo. Potwierdził tą tezę skargowa Pan Wojewoda Lubuski, który uznał za zasadną moją skargę na radnych i uznał za zasadną skargę na Przewodniczącego Rady wniesioną przez sołtysa Bledzewa pana Z. Kulickiego. Na razie tyle , to dopiero połowa sprawy i nie jest to jej sedno bo do tej pory imiennej odpowiedzialności Pani Radnej jeszcze nie przedstawiłem. Proszę Szanownych Państwa o cierpliwości. A tymczasem proszę zapoznać się dokumentem podpisanym przez panią Radną stanowiącym Sprawozdanie z komisji finansów. Proszę zwrócić uwagę na brak odniesienia się radnych oraz ich przewodniczącej komisji finansów do zaistniałych w związku z powyższą sprawą. pani Przewodnicząca milczy i nie komentuje. Sprawy nie ma? czy sprawa jest. ja i pan sołtys uważamy że sprawa miała miejsce i jest. czy musiała zaistnieć? Tak widać to z opisu zawartego w piśmie pana Wojewody. Dlaczego zatem sprawa złamania miejscowego prawa przez radnych w ogóle miała miejsce? Dlaczego zaistniała? Nie ma się czym przejmować? Pani Radna jest OK?! Czy pani radna zrobiła źle, że zamiata sprawę pod tzw. dywan? Radna zawiodła wyborców. Czy nie zawiedzie wyborców jako Wójt. Moim skromnym zdaniem wszystko wskazuje na to, że radna Małgorzata Musiałowska nie powinna zostać wybrana na Wójta.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://bledzew.istrefa.com

istrefa gmina Bledzew | istrefa powiat międzyrzecki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Bledzew - wieś, gmina wiejska, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 66-350


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem