Ocena Kandydatów na Wójta i Radnych

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Gość 20-09-18 22:18

Krzysztof Bednarski - Wacław Czeski

Jeżeli wygra wybory pan W. Andrzejewski, to nic się dla jego popleczników nie zmieni. Najwyżej grozi nam inkubator.

Dobrze by się stało, gdyby żadna ze zgłoszonych kandydatur nie uzyskała wymaganej ilości głosów.

Przewidywany powód nieroztrzygniecia wyborów - niska frekwencja, jako wyraz publicznego niezadowolenia jednak bledzewiakom nie grozi.

Taki sąd wynika ze zbyt nisko zawieszonej poprzeczki w zakresie dotyczacym oceny walorów moralnych kandydatów jak i braku należytego ich dorobku w kwestii zasadniczej porządanej ale brakującej im cechy - zdobycia głosów za fakt uzyskania właściwie rozumianego zaufania publicznego.

Na podstawie moich obserwacji i doświadczeń moim skromnym zdaniem, żaden z kandydujących mimo posiadania w okresie przedwyborczym możliwości wykazania się jako np. dobry Sekretarz, rzetelnie i sumiennie wypełniający obowiazki Radny, czy też wzorowy Sołtys jak dotąd nie zaprezentował umiejetności i cech mogących, we mnie sprawić pozytywne odczucie, że otrzymałem właściwą możliwość dokonania wyboru.

Szanowni Państwo nie wybiera się na Wójta osób, które nie rzetelnie piszą miesięczne sprawozdania lub systematyczne występowanie takich faktów w życiu publicznym tolerują.

Kandydaci mieli okazję zaprezentowania wysiłku dla urzędu którego obecnie funkcję pragną zdobyć. lecz brak w nich oznak włożenia solidnej pracy jakiej pragną się poświecić dla wyborców.

Dowodów poza oceną niedostateczną pana Sekretarza innych pozytywnych = brak.

Wystarczy obejrzeć na BIP urzędu Gminy Bledzew podpisane sprawozdania radnych lub sporządone po tzw. "łepku" sprawozdania pana Leszka Zimnego wiwloletniego Wójta Bledzewa, by się przekonać, że dzieci w szkole gimnazjalnej, wykazują wiecej ambicji poprzez właściwe wykonanie pisemnych prac.

Okazjonalne zdobywanie przez Nasze dzieci wiedzy stanowić może motywację, co do kierunku ich przyszłej pracy. Ale muszą mieć na to właściwe przykłady w śród dorosłych.

Właściwej "iskry" i stosownego ludzkiego wyczucia po oddaleniu się petenta od tych osób, kandydaci samodzielnie w sposób własciwy nigdy do tzw. dna lub do choćby przyzwoitego poziomu nie załatwiali spraw więc nie posiadają właściwych cech na radnych lub wójta.

Żenadą jest choćby jako przykład taki fakt, że radni poprzedniej i obecnej kadencji nie dostarczyli Naszej społeczności choćby jednego godnego do naśladowania i pozostawienia na następną kadencję właściwie przygotowanego samorządowego kandydata na radnego lub urzędnika dla zapewnienia Naszej lokalnej społeczności wdzięcznej służby Niepodległej

Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://bledzew.istrefa.com

istrefa gmina Bledzew | istrefa powiat międzyrzecki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Bledzew - wieś, gmina wiejska, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 66-350


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem