Bledzewskie Elity

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Kotek 04-06-14 13:26

Hej!!!!! BLEDZEWIACY coś się zaczyna dziać w Bledzewie czytałem ,że rada sołecka się napracowała i zorganizowała DZIEŃ MATKI super !! coś się dzieje a ,że z naszych pieniędzy to co tam. Dobrze się rządzi nie swoją kasą Smutne jest tylko to ,że Pani sołtys i jej koleżanki mają nas mieszkańców za" Głupich "

Odpowiedz Cytuj
Bledzewianka 05-06-14 10:25

Spoko!!!Spoko!!!! POCZEKAJMY było DZIEŃ DZIECKA MOZE TERESKA ZROBI COŚ I BĘDZIE IMPRESKA Mieszkańcy Bledzewa Są inteligentni i milczą nie komentują imprezy z 31-06-2014 ktoś nazwał to DZIEŃ MATKI nie to pomyłka wystarczy zmienić nazwę byłej imprezy na "BLEDZEWIANKI SIĘ BAWIĄ" i sprawa załatwiona mieszkańcy podatki płacą a nie wiedzą ,ze można się za nie dobrze zabawić. A co jeszcze na stronie internetowej nie było ogłoszenia ze jest zabawa z okazji Dnia Matki no bo komu by się chciało a ze za śmieci można płacić u sołtysowej to NA CZERWONO INFORMACJA ,można przekazać można

Odpowiedz Cytuj
Stary Prezes 10-11-15 12:13

Wójt Bledzewa oraz przewodniczący Rady Gminy Bledzew przez ponad rok urzędowania w nowej kadencji, udowodnili, że zasługują na oskarżenie o bezczynność i arogancję charakteryzującą się nienależytym wykonywaniem obowiązków na zajmowanym stanowisku. Wnioski petenta organy samorządowe Gminy Bledzew nie rozpatrzyły przez ponad dwa lata - nie udzielono odpowiedzi na dwa wnioski . Odpowiedź na wniosek petenta o dostęp do informacji publicznej udzielono za pomocą spamu wykorzystując do tego celu konto pocztowe pracownika komórki odpowiedzialnej za sprawy związane z budownictwem , który bez stosownych uprawnień podpisał e-mail cyt.: '...Wójt - Leszek Zimny-". Godziny urzędowania wójta przyjmującego skargi i wnioski opublikowane na BIP Urzędu Gminy Bledzew różnią się od tych opublikowanych na podstawie zarządzenia wójta zawierającym "Regulamin organizacyjny urzędu Gminy Bledzew". Przykład: Link do strony zawiadamiającej o terminie wysłuchania przez Wójta skarg i wniosków :[LINK] Link do strony zawierającej zarządzenie nr 60/2009 z dnia 20 lipca 2009 roku Gminy Bledzew Leszka Zimnego: [LINK] Fajnie się pobiera co miesiąc pensję stanowiącą pieniądze publiczne za wykonywanie pomyłek. Nagminnie źle prowadzone kontrole w Gminie Bledzew ze strony wszystkich właściwych organów kontroli i nadzoru nie zapewniają nam przerwanie pasma ciągłych "pomyłek" wójta i radnych. My jako społeczeństwo płacimy za pomyłki organów Gminy Bledzew. Ostatnią spektakularną pomyłką popisała się Rada Gminy Bledzew w dniu 30 lipca 2015 r. kiedy w trybie uchwały uchyliła uchwałę z dnia 26 marca 2014 r. w sprawie zmiany planu zagospodarowania. Tę sprawę już skomentowała Wojewódzki sąd Administracyjny wydając stosowna sentencję do wyroku z dnia 07 października 2015 r. Sprawą innego wniosku zajmuje się z urzędu policja i prokuratura Rejonowa w Międzyrzeczu.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://bledzew.istrefa.com

istrefa gmina Bledzew | istrefa powiat międzyrzecki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Bledzew - wieś, gmina wiejska, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 66-350


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem